اطلاعیه شماره 9 

موضوع: تخلیه، جمع آوری و تخریب غُرَف

تاریخ انتشار: پنجشنبه  16 تیر ماه 1401

 

شرکت کنندگان محترم یازدهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

ستاد برگزاری نمایشگاه ضمن تشکر از تشریک مساعی شما عزیزان در تمامی مراحل این نمایشگاهِ با شکوه که با حضور خود گرمابخش این رویداد بزرگ بوده اید به اطلاع می رساند، با توجه به تعطیلی روز یکشنبه و محدودیت زمانی، زمان شروع تخلیه و جمع آوری غُرف از ساعت 17 روز جمعه مورخ 17 تیرماه (روز آخر نمایشگاه) میسر است. لذا خواهشمند است از قبل برنامه ریزی و هماهنگی های لازم را در این خصوص به عمل آورده و حداکثر تا ساعت 16 روز شنبه مورخ 18 تیرماه به طور کامل عملیات تخلیه، تخریب و جمع آوری غرفه خود را به پایان برسانید.

شایان ذکر است شرکت کنندگانی که تسویه حساب مالی خود را با ستاد به انجام نرسانده اند (علی الخصوص شرکت کنندگانی که به موجب آیین نامه ارزی-ریالی مصوب نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران، غرفه یا بخشی از غرفه آنان ارزی تشخیص داده شده است)، هر چه سریعتر تا قبل از پایان نمایشگاه نسبت به تسویه حساب و پرداخت بدهی خود اقدام نمایند، در غیر اینصورت ستاد برگزاری از صدور مجوز خروج معذور است.

همچنین خواهشمند است توجه فرمایید، در تمامی مدت تخلیه و تخریب وجمع آوری، مسئولیت حفاظت و حراست از اموال و دارایی های شرکت در غرفه بر عهده آن شرکت محترم خواهد بود، لذا لازم است در تمام این مدت حداقل یک نفر در غرفه حضور داشته باشد.

پیشاپیش از همکاری شما عزیزان سپاسگزار است.

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران