اطلاعیه شماره هشت

 

 

 

موضوع: بازگشایی سالن ها شروع ساخت و ساز، حضور شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان

 

تاریخ انتشار: چهارشنبه  8 تیر ماه 1401

 

 متقاضیان محترم یازدهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی، ستاد برگزاری ضمن قدردانی و تشکر از صبر و بردباری شما عزیزان و با آرزوی سلامتی موارد زیر را به اطلاع می رساند.

 

توجه داشته باشید که در تمامی مراحل حضور در نمایشگاه (ساخت و ساز غرفه، چیدمان و غرفه آرایی، برگزاری نمایشگاه، جمع آوری و تخریب) استفاده از ماسک الزامی است، همچنین خواهشمند است تمامی دستورالعمل های بهداشتی را تا پایان نمایشگاه به جد رعایت فرمایید.

 

1- بازگشایی سالن ها برای شروع فرایند غرفه سازی و چیدمان کالاهای نمایشگاهی.

 

الف. غرفه های بدون تجهیزات (خودساز)

 

زمان بازگشایی سالن ها

 

سالن ها و فضای باز تحت پوشش نمایشگاه از روز جمعه مورخ 10 تیر 1401 از ساعت 16:00 به بعد برای شروع ساخت و ساز و برپایی غرفه ها در اختیار مشارکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

 

ساعات مجاز فعالیت غرفه سازی در سالن ها

 

زمان بازگشایی سالن ها و ساعات مجاز برای کلیه امور حمل و نقل، ساخت و برپایی غرفه و پیاده سازی طرح های غرفه سازی به شرح زیر است.

 

روز جمعه مورخ 10 تیر 1401: از ساعت 16:00 تا 24:00

 

روز شنبه مورخ 11 تیر 1401: از ساعت 8:30 تا 24:00

 

روز یکشنبه مورخ 12 تیر 1401: از ساعت 8:30 تا 24:00

 

روز دوشنبه مورخ 13 تیر 1401: از 8:30 تا 21:00

 

توجه مهم: ورود ماشین آلات سنگین و اقلام سنگین و حجیمی که جابجایی آن ها نیاز به لیفتراک یا جرثقیل دارد فقط در روز جمعه و شنبه مورخ 10 و 11 تیر 1401 بعد از بازگشایی سالن میسر است.

 

 توجه مهم: روز دوشنبه مورخ 13 تیر 1401 از ساعت 14:00 تا 21:00 به بعد فقط به منظور چیدمان محصولات و اقلام نمایشگاهی و غرفه آرایی در نظر گرفته شده است و هیچ مشارکت کننده ای اجازه ساخت و ساز را نخواهد داشت (در این روز رنگ کاری، برش کاری، برق کاری و امثال آن که باعث پراکنده شدن گرد و غبار در اطراف خواهد شد به کلی ممنوع است). در غیر اینصورت به ازاء هر ساعت تخطی از این موضوع و با تأیید ناظران ستاد برگزاری مبلغ 5،000،000 ریال معادل (پانصد هزار تومان) از سپرده مشارکت کننده کسر خواهد شد. ستاد برگزاری پیشاپیش قدردان مشارکت کنندگانی است که به موقع کار ساخت غرفه را به پایان می برند.

 

توجه به این نکته ضروری است که سالن های نمایشگاه توسط عوامل حراست و نیروی انتظامی در پایان هر روز پلمپ و ساعات مجاز تمدید نخواهند شد.

 

مجوز غرفه سازی

 

 مشارکت کنندگانی که قصد غرفه سازی دارند باید از قبل نسبت به اخذ مجوز غرفه سازی اقدامات لازم را به عمل آورده باشند و در نهایت به مسئول سالن / فضای باز مربوط مراجعه و محل غرفه را برای پیاده سازی طرح غرفه در اختیار بگیرند. در انتهای این اطلاعیه لیست مسئولان سالن/فضای باز به همراه شماره تماس آورده شده است.

 

حفاظت و حراست- اصول ایمنی

 

مسئولیت حفاظت و حراست از تجهیزات و ادوات و اقلام نمایشگاهی در تمامی ساعاتی که سالن ها گشوده هستند متوجه مشارکت کننده خواهد بود و لذا بایسته است در صورتی که در هر زمانی کار ساخت و چیدمان غرفه به پایان رسیده است، تا تخلیه کامل سالن و پلمپ آن حداقل یک نفر در غرفه باقی بماند. در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک فوراً موضوع را یا به مسئول سالن/فضای باز یا به حراست نمایشگاه و یا به ستاد برگزاری اطلاع دهید. همچنین خواهشمند است برای به حداقل رساندن خطرات اصول ایمنی را رعایت فرمایید.

 

فضای باز و نگهبان شب. محدودیت های اعلام شده در بالا برای غرفه های فضای باز نیز لحاظ خواهند شد. با توجه به استقرار این دسته از غرفه ها در فضای باز در صورت نیاز می توانید از نگهبانان شب استفاده فرمایید. شماره تماس برای کسب اطلاع از این موضوع در انتهای اطلاعیه آمده است.

 

ب. غرفه های با تجهیزات (پیش ساخته)

 

زمان تحویل، چیدمان و غرفه آرایی

 

زمان تحویل غرفه های باتجهیزات (پیش ساخته) به مشارکت کنندگان از ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخ 13 تیر 1401 خواهد بود. یادآوری می شود در این روز مشارکت کنندگان فقط مجاز به غرفه آرایی، چیدمان محصولات و اقلام نمایشگاهی خود هستند. در این روز سالن ها از ساعت 8 تا 21 در اختیار کلیه مشارکت کنندگان (با تجهیزات یا بدون تجهیزات) قرار خواهد گرفت تا نسبت به چیدمان و غرفه آرایی اقدام نمایند.

 

نحوه در اختیار گرفتن غرفه

 

برای تحویل گرفتن غرفه کافی است در بازه زمانی اعلام شده در بند بالا به مسئول سالن مراجعه و با ارائه اطلاعات شرکت، غرفه را برای چیدمان و غرفه آرایی در اختیار بگیرید.

 

حفاظت و حراست- اصول ایمنی. مسئولیت حفاظت و حراست از تجهیزات و ادوات و اقلام نمایشگاهی در تمامی ساعاتی که سالن ها گشوده هستند متوجه مشارکت کننده خواهد بود و لذا بایسته است در صورتی که در هر زمانی کار چیدمان غرفه به پایان رسیده است، تا تخلیه کامل سالن و پلمپ آن حداقل یک نفر در غرفه باقی بماند. در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک فوراً موضوع را یا به مسئول سالن/فضای باز یا به حراست نمایشگاه و یا به ستاد برگزاری اطلاع دهید. همچنین خواهشمند است برای به حداقل رساندن خطرات اصول ایمنی را رعایت فرمایید و به خصوص سیستم برق رسانی غرفه را به هیچ وجه خودسرانه و بدون هماهنگی با مسئول سالن دست کاری نکنید.

 

2- بازگشایی سالن ها برای حضور غرفه داران.

 

ساعت بازگشایی سالن

 

سالن­های تحت پوشش نمایشگاه از ساعت 7:30برای حضور شرکت کنندگان گشوده خواهد شد.

 

همراه داشتن کارت شناسایی غرفه داری

 

 از آنجا که سالن ها برای ورود غرفه داران کمی زودتر از زمان بازدید عمومی گشوده می شوند، لذا برای ورود به سالن قبل از ساعت 8 صبح نیاز به ارائه کارت شناسایی غرفه داری است. نحوه دریافت کارت شناسایی در اطلاعیه های قبلی اعلام شده است. همچنین در تمامی ساعات حضور در غرفه همراه داشتن کارت شناسایی غرفه داری برای غرفه داران الزامی است.

 

حفاظت و حراست

 

 لازم است غرفه داران کمی قبل از بازگشایی سالن در جلوی درهای ورودی سالن حضور داشته باشند. مسئولیت کامل بروز هر گونه خسارت، سرقت و ... به دلیل عدم حضور به موقع بر عهده مشارکت کننده خواهد بود. بنابراین خواهشمند است ضمن اهتمام در حفظ و نگه داری کارت شناسایی غرفه داری، برای ورود به سالن قبل از ساعت 8 صبح، آن را به همراه داشته باشید چرا که در غیر این صورت از ورود شما به سالن ممانعت به عمل خواهد آمد. در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک فوراً موضوع را یا به مسئول سالن/فضای باز یا به حراست نمایشگاه و یا به ستاد برگزاری اطلاع دهید.

 

شئون اسلامی. رعایت شئون اسلامی توسط غرفه داران الزامی است. حضور بانوان غرفه دار باید طبق موازین اسلامی و با پوشش مناسب (مقنعه) باشد.

 

بیمه. در صورتی که اقلام و کالاهای موجود در غرفه از ارزش بالایی برخوردارند لازم است نسبت به تهیه بیمه تکمیلی با پوشش مناسب اقدام نمایید.

 

3- شروع به کار نمایشگاه برای بازدید - بازدیدکنندگان

 

زمان بازدید

 

ساعات بازدید از نمایشگاه از ساعت 8 صبح تا 3 بعد از ظهر در بازه زمانی 14 تا 17 تیرماه 1401 خواهد بود.

 

حفاظت و حراست

 

وظیفه حفاظت و حراست از غرفه در تمام ساعات بازدید بر عهده مشارکت کننده است و لذا تقاضا می شود در صورتی که اشیاء قیمتی نظیر لپ تاپ، موبایل، ساعت و نظایر آن را به همراه دارید از قرار دادن آن روی میزها، کانترها، صندلی ها و ... بپرهیزید و پس از اتمام کار نمایشگاه در هر روز آن ها را با خود همراه ببرید.

 

 

 

4- اطلاعات مسئولان سالن/فضای باز، نگهبان شب

 

مسئول سالن/فضای باز. مسئولان هر سالن/فضای باز به عنوان نمایندگان مجری و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران وظیفه دارند تا ضمن اجرای قوانین بر کلیه مراحل حضور تا تخلیه سالن در هر یک از مراحل نظارت داشته باشند لذا خواهشمند است نهایت همکاری را با این عزیزان داشته باشید. همچنین در صورت نیاز می توانید برای دریافت راهنمایی، رفع موانع و مشکلات به این عزیزان مراجعه فرمایید. اطلاعات مسئولان سالن/فضای باز ضمن آن که در جدول زیر درج شده اند به صورت خوانا در ورودی هر سالن نیز نصب شده اند.

 

مکان

نام و نام خانوادگی

شماره تماس

31A

یدالله اکبرزاده

09126443347

35

مهدی اسدی

09123217698

38 و فضای باز اطراف آن

علیرضا مجتهدی

09128936496

38 و فضای باز اطراف آن

حمیدرضا کرمی

09199637998

38A

علیرضا باقرپور

09123943868

38B

رضا رنجبر

09367426200

38B

ایمان آقا مؤمن

09124477003

 

 

 

نگهبان شب (فقط غرف فضای باز)

 

 حفظ و حراست از تجهیزات، کالاها و اقلام نمایشگاهی در غرف مستقر در فضای باز بر عهده غرفه داران خواهد بود. لذا برای استفاده از خدمات نگهبانان شب و سوالات خود در این خصوص می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

 

جناب آقای معظمی 09355318217

 

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران